В Інституті у період з 5 по 9 травня 2025 року проведено онлайн навчання з підвищення кваліфікації наукових працівників установ Національної академії аграрних наук та науково-педагогічних працівників аграрних закладів вищої освіти Міністерства освіти і науки України за спеціальностями розведення та селекція тварин, генетика сільськогосподарських тварин, репродуктивна біотехнологія.
На навчаннях були присутні 52 особи, це – наукові співробітники з Інституту тваринництва НААН, Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН, Інституту тваринництва степових районів імені М.Ф. Іванова «Асканія-Нова» - ННСГЦВ, Інституту рибного господарства НААН, Інституту біології тварин НААН, Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН, Інституту продовольчих ресурсів НААН, ДУ Інституту зернових культур НААН, а також науково-педагогічні працівники Білоцерківського національного аграрного університету і Національного університету біоресурсів і природокористування України.
Для слухачів курсів підвищення кваліфікації було прочитано лекції щодо сучасного стану та перспективних напрямів проведення наукових досліджень з питань селекції та розведення тварин, генетики, репродуктивних технологій, збереження генофонду локальних та зникаючих порід сільськогосподарських тварин та впровадження результатів досліджень в практику тваринництва. Присутні на навчанні також були ознайомлені з основними публікаціями співробітників Інституту за 2022-2024 рр.
Навчання проводили доктори сільськогосподарських наук Бірюкова О. Д., Дзіцюк В. В., Копилов К. В., Полупан Ю. П., Вдовиченко Ю. В., Стародуб Л. Ф., кандидати біологічних наук Кругляк А. П., Мелешко А. О., кандидати сільськогосподарських наук Щербак О. В., Сидоренко О. В., Бойко О. В., Черняк Н. Г., Мохначова Н. Б., Ільницька Т. Є., Почукалін А. Є. та завідувачка бібліотеки Фасоля В. І.
По закінченню навчання кожному слухачу надано свідоцтво про проходження курсів підвищення кваліфікації.